Povratak na glavni izbornik
O nama Sekcije Vijesti Izložbe Edukativni programi Izdavacka djelatnost Kontakt
 
 

GALERIJA ULUPUH:

Adresa i kontakt
Fotografije unutrašnjosti i tlocrt
Aktualna izložba


Izložbe u drugim prostorima



Odaberite sliku koju želite prikazati:


  

 


Izložba novoprimljenih članova ULUPUH-a



15.2. - 20.2.2010.

Od 15. do 20. veljače u Galeriji ULUPUH mogla se pogledati Izložba novoprimljenih članova ULUPUH-a.

I ove se godine, kao i svake od osnutka udruge prije 60 godina, u Hrvatsko udruženje likovnih umjetnika primijenjenih umjetnosti primaju novi članovi. Od ukupno prijavljenih 102 kandidata, prema izboru Umjetničkog savjeta ove će godine u društvo ući 46 novih članova, zastupljenih u 14 od postojećih 17 sekcija, koji su zavidnom razinom kvalitete svojih radova zadovoljili zahtjeve ULUPUH-a. Nove članove predstavljamo na skupnoj izložbi s ciljem da se udruženje kao i šira javnost upozna s njihovim radovima, koji svojom vrsnošću i svježinom ulijevaju nove impulse u društvo, te time doprinose njegovoj nadogradnji i kontinuiranom doticaju s novijim kretanjima u primijenjenim umjetnostima.

Fotografije s otvorenja i postav izložbe moguće je vidjeti OVDJE

Popis novoprimljenih članova u ULUPUH 2010. godine:

SEKCIJA ZA OBLIKOVANJE IGRAČAKA I LUTAKA
1. Željka Kozulić
2. Ranka Radović

SEKCIJA ZA GRAFIČKI DIZAJN I VIZUALNE KOMUNIKACIJE
1. Robert Čanak
2. Antonio Dolić
3. Ivan Klisurić
4. Maja Kožul Stojanovski
5. Kristijan Topolovec
6. Gabrijela Topolovec

SEKCIJA ZA MULTIMEDIJU I INTERMEDIJU
1. Dubravko Kuhta
2. Marin Lukanović
3. Mario Mišković

SEKCIJA ZA KERAMIKU, PORCULAN I STAKLO
1. Željka Korbar

SEKCIJA ZA FOTOGRAFIJU
1. Domagoj Blažević
2. Aleksandar Kosanović
3. Ivan Kustić
4. Maja Danica Pečanić
5. Božidar Vukičević

SEKCIJA ZA PRIMIJENJENO SLIKARSTVO, ILUSTRACIJU, KARIKATURU, STRIP I CRTANI FILM
1. Dea Jagić
2. Saša Lončarić
3. Vančo Rebac
4. Sanja Šantak
5. Tihomir Tikulin
6. Iva Višošević

SEKCIJA ZA OBLIKOVANJE ODIJEVANJA
1. Andreja Bistričić
2. Luka Grubišić
3. Robert Sever

SEKCIJA ZA TEKSTILNO STVARALAŠTVO
1. Vladimir Orešković
2. Irena Vodišek Babaja
3. Vesna Jakić

STUDIJSKA SEKCIJA
1. Branko Franceschi
2. Nataša Ivančević
3. Tatjana Jallard

SEKCIJA ZA KAZALIŠNU I FILMSKU UMJETNOST
1. Marko Bolković (dizajn svjetla)
2. Sandra Dekanić (kostimografija)
3. Igor Dobranić (kostimografija)
4. Mario Leko (kostimografija)
5. Jadranka Tomić (kostimografija)

SEKCIJA ZA PRODUKT DIZAJN
1. Mirna Grubišić

SEKCIJA ZA RESTAURATORSKA I OBLIKOVNO-FONIČKA DJELA
1. Sara Aničić Eterović
2. Luciano Keber
3. Ivana Letilović
4. Katarina Tomaš

SEKCIJA ZA VRTNU I PEJZAŽNU ARHITEKTURU
1. Luka Jelušić
2. Ivanka Mlinarić

SEKCIJA ZA OBLIKOVANJE ARHITEKTONSKO-URBANISTIČKIH MAKETA
1. Robert Keček
2. Vanja Milić

Izložba će biti otvorena do subote, 20. veljače, radnim danom od 10 do 17 sati (četvrtkom od 10 do 13 i od 17 do 20 sati), subotom od 10 do 13 sati.


Datum održavanja: 15.2. - 20.2.2010. / Autor teksta: ULUPUH





 
 
Administracija